Çatı Tamirat Hizmetleri

Ahşap Çatı Yapım Hizmetleri
7 Mart 2017
Veranda Yapım hizmetleri
7 Mart 2017

Çatı Tamirat Hizmetleri

 

Her koşulda çatılarınızın uzun ömürlü ola bilmesi amacıyla zaman zaman tadilat ve tamirat işlemlerinden geçmesi gerekmektedir. Şiddetli rüzgarlar ve yağışlar sonrasında, çatılarda yer alan kiremit ve diğer ek birimler yerlerinden oynar, bu oynamalar sonucunda çatılardan su ve , kar suları çatı katınız veya , çatı zeminine ulaşır ve buda çatılarda hiç istenmeyen bir durumdur.

Sızıntısız, uzun ömürlü ve tam yalıtımlı çatılar için işi ehline usta ellere burakın, çatınızın kurulumunu doğru planlayalım, sonrasında yaşanacak tamirat ve tadilatlarla uğraşmayın.

 

 

 

 

 

 

Uzun yıllardır yapmakta olduğumuz yöresel, çatılarla, firmanızın yoğun kar yağışları ve yağmur yağışlarında bile 

Çatınızın yaz ve kış ortamında yaşanan hava şartlarında su yalıtımının doğru planlanarak yapılması büyük önem taşımaktadır.

 

 

 

 

 

Baca, çatı , çatı altı , çatı aktarımı, kiremit aktarımı, saç döşeme, çatı izolasyonu gibi birçok konuda alanında tecrübeli ekibimizle sizlere Çatı Tamirat Hizmetleri sunmaktayız.

 

Bacalarınızın , su izolasyonu çok önem arzetmektedir, gerek şömine bacaları , gerekse soba bacalarının çevresinin yalıtımı, baca şapkaları, baca rüzgarlıkları , su yalıtımlarının tam olması, kullanılan bacadan alınan performansı ve içeriye gele bilecek soğuk havanın engellenmesinde büyük rol oynamaktadır.

Sağlıklı çalışan bacalar için bacalarınızda yer alan rüzgar gülleri olmazsa olmazlardandır.

Tüm bunların yanı sıra baca temizlikleri esnasında çatılarınızda kırılan kiremitlerden dolayı tamirat tadilat işleri çıkmaktadır.

Siz düşünmetin bir telefon kadar yanı başınızdayız , bizi arayın uzman kadromuz gelsin, tesbit de bulunsun ve gerekli özeni göstererek çatı tadilatınızı yapsın.