Ahşap Çatı Yapım Hizmetleri

Özel Şeffaf Çatı Çıkış Kapakları
7 Mart 2017
Çatı Tamirat Hizmetleri
7 Mart 2017

Ahşap Çatı Yapım Hizmetleri

 

Sakarya Hendek İlçesinde 2004 yılından günümüze çatı  oluk ve yan sanayi işlerinde çalışmakta olan her biri kendi dalında tecrübeli personelimizle çatılarınızın yapımını planlıyor ve özel ebatlarda bina çatıları yapmaktayız.

 

 

Dilediğiniz çatı modelini bize getirin, ardından oturup izleyin, tüm tecrubelerimizle , gerek doğa koşullarında gerekse, dış sevken alanlarının düşünülerek, bir çok çatı  sistemini itina ile yaparak sizlere anahtar teslim çatılar sunmaktayız.

 

 

 

 

 

Kullanılmakta olan ağaçların, mevsiminde kesilip, fırınlanmış ve gerekli taşıyıcı şartlarını sağlıyor ola bilmeside önemlidir. Çatılarda kullanılan , çivi, taşıyıcı 5’e 10 gibi ara ahşap kerestelerinde, standartlara uygun olması, yük altında kalacak olan çatının uzun ömürlü ve çürümelere karşı dayanımını artıracaktır.

 

 

Çatıların yanı sıra oluklarınızında çatınızın hazırlanması noktasında iyi planlanması gerekmektedir. Doğru panlanmış  çatının su giderleri ve  oluklarıyla bir bütün şeklinde çalışacağından yağmur yağışları sonrası olukların dağılımlarına gelen su oranları çatıda yaşana bilecek taşkınlıkları ortadan kaldıracağı gibi , su sızıntılarınıda önleyecektir.